Продукція > TDK > CS85-B2GA681KANKA
CS85-B2GA681KANKA
CS85-B2GA681KANKA TDK
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors D: 9.5mm X1/Y2 690pF 10% LS:7.5mm AECQ20
на замовлення 907 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 300/440VAC RAD, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Capacitance: 680 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS85-B2GA681KANKA CS85-B2GA681KANKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Cap Ceramic Suppression Y2/X1 680pF 440VAC/300VAC B 10%( 9.5 X 7mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
CS85-B2GA681KANKA CS85-B2GA681KANKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_automotive_cs_en.pdf Description: CAP CER 680PF 300/440VAC RAD
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 680 pF