Продукція > TDK CORPORATION > CS85-B2GA681KYNKA
CS85-B2GA681KYNKA
CS85-B2GA681KYNKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cs_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 680PF 440VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 680pF 440VAC/300VAC B 10%( 8.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS85-B2GA681KYNKA CS85-B2GA681KYNKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs_en.pdf Cap Ceramic Suppression X1/Y2 680pF 440VAC/300VAC B 10%( 8.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk