Продукція > TDK > CS85-B2GA681KYVKA
CS85-B2GA681KYVKA
CS85-B2GA681KYVKA TDK
leaddisc_commercial_cs_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 680pF 440VAC/300VAC B 10%( 8.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 300/440VAC, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 680 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS85-B2GA681KYVKA CS85-B2GA681KYVKA Виробник : TDK Corporation CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf Description: CAP CER 680PF 300/440VAC
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 680 pF