Продукція > TDK CORPORATION > CS95ZU2GA332MANKA
CS95ZU2GA332MANKA
CS95ZU2GA332MANKA TDK Corporation
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 330/440VAC Z5U
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 614 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 330/440VAC Z5U, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS95ZU2GA332MANKA CS95ZU2GA332MANKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Safety Capacitors D: 12mm X1/Y2 3300pF 20% LS:7.5mm AECQ20