Продукція > TDK > CS95ZU2GA332MAVKA
CS95ZU2GA332MAVKA
CS95ZU2GA332MAVKA TDK
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Suppression Y2/X1 0.0033uF 440VAC/300VAC Z5U 20%( 12 X 7mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Automotive Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS95ZU2GA332MAVKA CS95ZU2GA332MAVKA Виробник : TDK Safety Capacitors D: 12mm X1/Y2 3300pF 20% LS:7.5mm AECQ200