Продукція > TDK > CS95ZU2GA332MYNKA
CS95ZU2GA332MYNKA
CS95ZU2GA332MYNKA TDK
CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors SUGGESTED ALTERNATE 810-CS45E2GA332MVKA
на замовлення 672 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 300/440VAC Z5U, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS95ZU2GA332MYNKA CS95ZU2GA332MYNKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs_en.pdf Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0033uF 440VAC/300VAC Z5U 20%( 9.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CS95ZU2GA332MYNKA CS95ZU2GA332MYNKA Виробник : TDK Corporation CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf Description: CAP CER 3300PF 300/440VAC Z5U
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 3300 pF