Продукція > CODACA > CSAD1010-330M
CSAD1010-330M
CSAD1010-330M CODACA
CSAD1010.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 33UH 0.16A 87 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.433" L x 0.378" W (11.00mm x 9.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 87mOhm Max
Height: 0.429" (10.90mm)
Ratings: AEC-Q200
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Parallel: 33 µH
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 4-SMD
Height - Seated (Max): 0.429" (10.90mm)
Current Rating - Parallel: 4 A
Current Saturation - Parallel: 5 A
DC Resistance (DCR) - Parallel: 93mOhm Max
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 0.16 A
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 0.16A 87 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.433" L x 0.378" W (11.00mm x 9.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 87mOhm Max, Height: 0.429" (10.90mm), Ratings: AEC-Q200, Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Parallel: 33 µH, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 4-SMD, Height - Seated (Max): 0.429" (10.90mm), Current Rating - Parallel: 4 A, Current Saturation - Parallel: 5 A, DC Resistance (DCR) - Parallel: 93mOhm Max, Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 0.16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSAD1010-330M CSAD1010-330M Виробник : CODACA CSAD1010.pdf Description: FIXED IND 33UH 0.16A 87 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Height: 0.429" (10.90mm)
Ratings: AEC-Q200
Number of Coils: 2
Material - Core: Alloy Powder
Supplier Device Package: 4-SMD
Current Rating - Parallel: 4 A
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 0.16 A