Продукція > CODACA > CSBA1040-R17M
CSBA1040-R17M
CSBA1040-R17M CODACA
CSBA1040.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 0.17UH 30A 0.7 MOHM
Tolerance: ±20%
Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 0.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 60A
Material - Core: Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1040
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 0.17 µH
Current Rating (Amps): 30 A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.17UH 30A 0.7 MOHM, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 0.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 60A, Material - Core: Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1040, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 0.17 µH, Current Rating (Amps): 30 A.
Інші пропозиції CSBA1040-R17M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBA1040-R17M CSBA1040-R17M Виробник : CODACA CSBA1040.pdf Description: FIXED IND 0.17UH 30A 0.7 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1040
Inductance: 0.17 µH
Current Rating (Amps): 30 A