Продукція > CODACA > CSBA1265-130M
CSBA1265-130M
CSBA1265-130M CODACA
CSBA1265.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.551" L x 0.504" W (14.00mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 19.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11.5A
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1265
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
Inductance: 13 µH
Current Rating (Amps): 8.6 A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.551" L x 0.504" W (14.00mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 19.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11.5A, Material - Core: Composite, Supplier Device Package: 1265, Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm), Inductance: 13 µH, Current Rating (Amps): 8.6 A.
Інші пропозиції CSBA1265-130M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1265
Inductance: 13 µH
Current Rating (Amps): 8.6 A