Продукція > CODACA > CSBA1265-R47M
CSBA1265-R47M
CSBA1265-R47M CODACA
CSBA1265.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.551" L x 0.504" W (14.00mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 52A
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1265
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 40 A
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.551" L x 0.504" W (14.00mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 52A, Material - Core: Composite, Supplier Device Package: 1265, Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm), Inductance: 0.47 µH, Current Rating (Amps): 40 A.
Інші пропозиції CSBA1265-R47M
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1265
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 40 A