Продукція > CODACA > CSBA1275-100M
CSBA1275-100M
CSBA1275-100M CODACA
CSBA1275.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.551" L x 0.504" W (14.00mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 10.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 16A
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1275
Height - Seated (Max): 0.287" (7.30mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 12 A
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.551" L x 0.504" W (14.00mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 10.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 16A, Material - Core: Composite, Supplier Device Package: 1275, Height - Seated (Max): 0.287" (7.30mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 12 A.
Інші пропозиції CSBA1275-100M
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1275
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 12 A