Продукція > CODACA > CSBA1275-320M
CSBA1275-320M
CSBA1275-320M CODACA
CSBA1275.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 32UH 6.3A 34.1 MOHM
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.551" L x 0.504" W (14.00mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 34.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9A
Material - Core: Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1275
Height - Seated (Max): 0.287" (7.30mm)
Inductance: 32 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 32UH 6.3A 34.1 MOHM, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.551" L x 0.504" W (14.00mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 34.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9A, Material - Core: Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1275, Height - Seated (Max): 0.287" (7.30mm), Inductance: 32 µH, Current Rating (Amps): 6.3 A.
Інші пропозиції CSBA1275-320M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBA1275-320M CSBA1275-320M Виробник : CODACA CSBA1275.pdf Description: FIXED IND 32UH 6.3A 34.1 MOHM
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1275
Inductance: 32 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A