Продукція > CODACA > CSBA1809-100M
CSBA1809-100M
CSBA1809-100M CODACA
CSBA1809.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 10UH 16.5A 106.25MOHM
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.760" L x 0.717" W (19.30mm x 18.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 106.25mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 19.5A
Material - Core: Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1809
Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 16.5 A
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 16.5A 106.25MOHM, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.760" L x 0.717" W (19.30mm x 18.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 106.25mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 19.5A, Material - Core: Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1809, Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 16.5 A.
Інші пропозиції CSBA1809-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBA1809-100M CSBA1809-100M Виробник : CODACA CSBA1809.pdf Description: FIXED IND 10UH 16.5A 106.25MOHM
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1809
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 16.5 A