Продукція > CODACA > CSBA2212-230M
CSBA2212-230M
CSBA2212-230M CODACA
CSBA2212.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 23UH 15A 8.25 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 8.25mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 20A
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 2212
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Inductance: 23 µH
Current Rating (Amps): 15 A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
на замовлення 107 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 23UH 15A 8.25 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 8.25mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 20A, Material - Core: Composite, Supplier Device Package: 2212, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Inductance: 23 µH, Current Rating (Amps): 15 A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz.
Інші пропозиції CSBA2212-230M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBA2212-230M CSBA2212-230M Виробник : CODACA CSBA2212.pdf Description: FIXED IND 23UH 15A 8.25 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 2212
Inductance: 23 µH
Current Rating (Amps): 15 A