Продукція > CODACA > CSBA2212-2R9M
CSBA2212-2R9M
CSBA2212-2R9M CODACA
CSBA2212.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 1.17mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 55A
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 2212
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Inductance: 2.9 µH
Current Rating (Amps): 35 A
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 120
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 1.17mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 55A, Material - Core: Composite, Supplier Device Package: 2212, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Inductance: 2.9 µH, Current Rating (Amps): 35 A.
Інші пропозиції CSBA2212-2R9M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 2212
Inductance: 2.9 µH
Current Rating (Amps): 35 A