Продукція > CSB > CSBFB700KJ58-R1
CSBFB700KJ58-R1
Виробник:
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CSBFB700KJ58-R1
Description: CER RESONATOR SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Gull Wing, Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height: 0.098" (2.50mm), Part Status: Not For New Designs.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBFB700KJ58-R1 Виробник : Murata Electronics Description: CER RESONATOR SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Gull Wing
Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Not For New Designs
товару немає в наявності
CSBFB700KJ58R1 Виробник : Murata Electronics murata_09262018_CSBFB-J-1483939.pdf Resonators 700KHZ .5%