Продукція > CODACA > CSBL0640-1R0M
CSBL0640-1R0M
CSBL0640-1R0M CODACA
CSBL0640.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 4.5mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 19A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 15.5 A
на замовлення 958 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 4.5mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 19A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 15.5 A.
Інші пропозиції CSBL0640-1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 15.5 A