Продукція > CODACA > CSBL0650-100M
CSBL0650-100M
CSBL0650-100M CODACA
CSBL0650.pdf
Виробник: CODACA
Description: HIGH Q VALUE SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 30.5mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 6A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A
на замовлення 947 шт:
Написати відгук
Description: HIGH Q VALUE SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 30.5mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 6A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4.4 A.
Інші пропозиції CSBL0650-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A