Продукція > CODACA > CSBL2212-330M
CSBL2212-330M
CSBL2212-330M CODACA
CSBL2212.pdf
Виробник: CODACA
Description: HIGH Q VALUE SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Flat Wire, High Q Value
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 18A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.488" (12.40mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 11.5 A
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH Q VALUE SMD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Flat Wire, High Q Value, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 18A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.488" (12.40mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 11.5 A.
Інші пропозиції CSBL2212-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 11.5 A