Продукція > CODACA > CSBL2212-3R3M
CSBL2212-3R3M
CSBL2212-3R3M CODACA
CSBL2212.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 3.3UH 32A 1.2MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Features: Flat Wire, High Q Value
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 1.2mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 50A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.488" (12.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 32 A
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 32A 1.2MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Features: Flat Wire, High Q Value, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 1.2mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 50A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.488" (12.40mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 32 A.
Інші пропозиції CSBL2212-3R3M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBL2212-3R3M CSBL2212-3R3M Виробник : CODACA CSBL2212.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 32A 1.2MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 32 A