CSBLA720KJ58-B0
CSBLA720KJ58-B0 Murata Electronics
productdetail?cate=cgsubResonators&partno=CSTCR6M25G55-R0
Виробник: Murata Electronics
Description: CER RESONATOR T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch
Size / Dimension: 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Height: 0.366" (9.30mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER RESONATOR T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch, Size / Dimension: 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Height: 0.366" (9.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBLA720KJ58-B0 CSBLA720KJ58-B0 Виробник : Murata Electronics murata_09262018_CSBFB-J-1483939.pdf Resonators 720KHZ