Продукція > CODACA > CSBX0630-1R5M
CSBX0630-1R5M
CSBX0630-1R5M CODACA
CSBX0630.pdf
Виробник: CODACA
Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 9.1mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 15A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 8.7 A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Saturation, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 9.1mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 15A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 8.7 A.
Інші пропозиції CSBX0630-1R5M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBX0630-1R5M CSBX0630-1R5M Виробник : CODACA CSBX0630.pdf Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 8.7 A