Продукція > CODACA > CSBX0640-2R2M
CSBX0640-2R2M
CSBX0640-2R2M CODACA
CSBX0640.pdf
Виробник: CODACA
Description: HIGH SATURATION POWER INDUCTORS
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12.1mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 16A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 9 A
на замовлення 996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH SATURATION POWER INDUCTORS, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12.1mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 16A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Інші пропозиції CSBX0640-2R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 9 A