Продукція > CODACA > CSBX1050-150M
CSBX1050-150M
CSBX1050-150M CODACA
CSBL1050.pdf
Виробник: CODACA
Description: HIGH SATURATION POWER INDUCTORS
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29.8mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8.75A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
на замовлення 690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH SATURATION POWER INDUCTORS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Saturation, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29.8mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 8.75A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Інші пропозиції CSBX1050-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A