Продукція > CODACA > CSBX1050-5R6M
CSBX1050-5R6M
CSBX1050-5R6M CODACA
CSBX1050.pdf
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.378" W (11.00mm x 9.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 9.9mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 10.3 A
на замовлення 687 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH SATURATION POWER INDUCTORS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.378" W (11.00mm x 9.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 9.9mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 14A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 10.3 A.
Інші пропозиції CSBX1050-5R6M
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 10.3 A