Продукція > CODACA > CSBX1050-8R2M
CSBX1050-8R2M
CSBX1050-8R2M CODACA
CSBX1050.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 15.1mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 11.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Saturation, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 15.1mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 11.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 8.1 A.
Інші пропозиції CSBX1050-8R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBX1050-8R2M CSBX1050-8R2M Виробник : CODACA CSBX1050.pdf Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A