Продукція > CODACA > CSBX1060-150M
CSBX1060-150M
CSBX1060-150M CODACA
CSBX1060.pdf
Виробник: CODACA
Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 10.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
на замовлення 192 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS, Tolerance: ±20%, Features: High Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 10.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 5.6 A.
Інші пропозиції CSBX1060-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBX1060-150M CSBX1060-150M Виробник : CODACA CSBX1060.pdf Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A