Продукція > CODACA > CSBX1235-4R7M
CSBX1235-4R7M
CSBX1235-4R7M CODACA
CSBX1235.pdf
Виробник: CODACA
Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15.2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 9 A
на замовлення 385 шт:
Написати відгук
Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS, Tolerance: ±20%, Features: High Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15.2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Інші пропозиції CSBX1235-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBX1235-4R7M CSBX1235-4R7M Виробник : CODACA CSBX1235.pdf Description: HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 9 A