Продукція > CODACA > CSBX1265-2R7M
CSBX1265-2R7M
CSBX1265-2R7M CODACA
CSBX1265.pdf
Виробник: CODACA
Description: HIGH SATURATION POWER INDUCTORS
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 3.75mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 35A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 20 A
на замовлення 324 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH SATURATION POWER INDUCTORS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Saturation, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 3.75mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 35A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 20 A.
Інші пропозиції CSBX1265-2R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 20 A