Продукція > CODACA > CSBX1265-330M
CSBX1265-330M
CSBX1265-330M CODACA
CSBX1265.pdf
Виробник: CODACA
Description: HIGH SATURATION POWER INDUCTORS
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 30.3mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
на замовлення 395 шт:
Написати відгук
Description: HIGH SATURATION POWER INDUCTORS, Tolerance: ±20%, Features: High Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 30.3mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 8.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Інші пропозиції CSBX1265-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A