Продукція > CODACA > CSBX1265-470M
CSBX1265-470M
CSBX1265-470M CODACA
CSBX1265.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 47UH 4A 62.7 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 62.7mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1265
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 4A 62.7 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Saturation, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 62.7mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1265, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBX1265-470M CSBX1265-470M Виробник : CODACA CSBX1265.pdf Description: FIXED IND 47UH 4A 62.7 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 1265
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 4 A