Продукція > CODACA > CSBX1265-9R2M
CSBX1265-9R2M
CSBX1265-9R2M CODACA
CSBX1265.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 9.2UH 12A 8.35MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 8.35mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 16.3A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 9.2 µH
Current Rating (Amps): 12 A
на замовлення 397 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 9.2UH 12A 8.35MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Saturation, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 8.35mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 16.3A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 9.2 µH, Current Rating (Amps): 12 A.
Інші пропозиції CSBX1265-9R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSBX1265-9R2M CSBX1265-9R2M Виробник : CODACA CSBX1265.pdf Description: FIXED IND 9.2UH 12A 8.35MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 9.2 µH
Current Rating (Amps): 12 A