Продукція > CODACA > CSBX1265-R47M
CSBX1265-R47M
CSBX1265-R47M CODACA
CSBX1265.pdf
Виробник: CODACA
Description: FLAT WIRE HIGH CURRENT INDUCTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Current, Low Loss
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 90A
Material - Core: Metal Composite
Supplier Device Package: 1265
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 32 A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLAT WIRE HIGH CURRENT INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Current, Low Loss, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 0.75mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 90A, Material - Core: Metal Composite, Supplier Device Package: 1265, Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm), Inductance: 0.47 µH, Current Rating (Amps): 32 A.
Інші пропозиції CSBX1265-R47M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 1265
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 32 A