Продукція > VISHAY DALE > CSC05A014K70GEK
CSC05A014K70GEK
CSC05A014K70GEK Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 5
Package / Case: 5-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.490" L x 0.098" W (12.45mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 5-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Part Status: Active
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C
Number of Resistors: 4
на замовлення 606 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP, Resistance (Ohms): 4.7k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 5, Package / Case: 5-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.490" L x 0.098" W (12.45mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 5-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Part Status: Active, Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC05A014K70GEK CSC05A014K70GEK Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 0.20watt 4.7Kohms 2%