Продукція > VISHAY DALE > CSC06A0110K0GPA
CSC06A0110K0GPA
CSC06A0110K0GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 6
Package / Case: 6-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 6-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C
Number of Resistors: 5
на замовлення 1965 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 6, Package / Case: 6-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 6-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC06A0110K0GPA CSC06A0110K0GPA Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 6pin 10Kohms 2% Bussed