Продукція > VISHAY / DALE > CSC08A0110K0GPA
CSC08A0110K0GPA
CSC08A0110K0GPA Vishay / Dale
csc-1762732.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 8pin 10Kohms 2% Bussed
на замовлення 978 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A0110K0GPA CSC08A0110K0GPA Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP