Продукція > VISHAY DALE > CSC08A014K70GPA
CSC08A014K70GPA
CSC08A014K70GPA Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 4.7Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A014K70GPA CSC08A014K70GPA Виробник : Vishay / Dale csc-1762732.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 4.7Kohms 2% Bussed