Продукція > VISHAY / DALE > CSC08A0310K0GEK
CSC08A0310K0GEK
CSC08A0310K0GEK Vishay / Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 8pin 10Kohms 2%
на замовлення 2175 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A0310K0GEK CSC08A0310K0GEK Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP