Продукція > VISHAY DALE > CSC08A0320K0GEK
CSC08A0320K0GEK
CSC08A0320K0GEK Vishay Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 8pin 20Kohms 2%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC08A0320K0GEK CSC08A0320K0GEK Виробник : Vishay / Dale csc.pdf Resistor Networks & Arrays 8pin 20Kohms 2%