Продукція > VISHAY / DALE > CSC10A0110K0GEK
CSC10A0110K0GEK
CSC10A0110K0GEK Vishay / Dale
csc.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 10pin 10Kohms 2% Bussed
на замовлення 8403 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 10-SIP, Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm), Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 9.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSC10A0110K0GEK CSC10A0110K0GEK Виробник : Vishay Dale csc.pdf Description: RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 10-SIP
Height - Seated (Max): 0.195" (4.95mm)
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C