Продукція > CODACA > CSD0910B-100M
CSD0910B-100M
CSD0910B-100M CODACA
CSD0910B.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTORS
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18.7mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 4-SMD
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 237 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTORS, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18.7mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 4-SMD, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Інші пропозиції CSD0910B-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5 A