Продукція > CODACA > CSEB0420H-1R5M
CSEB0420H-1R5M
CSEB0420H-1R5M CODACA
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18.5mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18.5mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 8.1 A.
Інші пропозиції CSEB0420H-1R5M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0420H-1R5M CSEB0420H-1R5M Виробник : CODACA CSEB0420H.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A