Продукція > CODACA > CSEB0420H-R22M
CSEB0420H-R22M
CSEB0420H-R22M CODACA
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Features: Molded Inductors, Molding Power Choke, Soft Saturation
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.8mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 16A
Material - Core: Metal Composite
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 15.5 A
на замовлення 1945 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Features: Molded Inductors, Molding Power Choke, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.8mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 16A, Material - Core: Metal Composite, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 15.5 A.
Інші пропозиції CSEB0420H-R22M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0420H-R22M CSEB0420H-R22M Виробник : CODACA CSEB0420H.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 15.5 A