Продукція > CODACA > CSEB0430H-R47M
CSEB0430H-R47M
CSEB0430H-R47M CODACA
CSEB0430H.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIX IND 0.47UH 15.5A 4.5MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.5mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 13A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 15.6 A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIX IND 0.47UH 15.5A 4.5MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.5mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 13A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 15.6 A.
Інші пропозиції CSEB0430H-R47M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0430H-R47M CSEB0430H-R47M Виробник : CODACA CSEB0430H.pdf Description: FIX IND 0.47UH 15.5A 4.5MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 15.6 A