Продукція > CODACA > CSEB0440H-4R7M
CSEB0440H-4R7M
CSEB0440H-4R7M CODACA
CSEB0440H.pdf
Виробник: CODACA
Description: SHIELDED MOLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 35mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6 A
на замовлення 1450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHIELDED MOLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 35mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 6 A.
Інші пропозиції CSEB0440H-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 35mOhm
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6 A