Продукція > CODACA > CSEB0520H-R16M
CSEB0520H-R16M
CSEB0520H-R16M CODACA
CSEB0520H.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Features: Molded Inductors, Molding Power Choke
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.8mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 29A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 0.16 µH
Current Rating (Amps): 20 A
на замовлення 400 шт:
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Features: Molded Inductors, Molding Power Choke, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.8mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 29A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 0.16 µH, Current Rating (Amps): 20 A.
Інші пропозиції CSEB0520H-R16M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0520H-R16M CSEB0520H-R16M Виробник : CODACA CSEB0520H.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 0.16 µH
Current Rating (Amps): 20 A