Продукція > CODACA > CSEB0520H-R33M
CSEB0520H-R33M
CSEB0520H-R33M CODACA
CSEB0520H.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIX IND 0.33UH 18.5A 4.3MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.3mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 17A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 16.7 A
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: FIX IND 0.33UH 18.5A 4.3MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.3mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 17A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 16.7 A.
Інші пропозиції CSEB0520H-R33M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0520H-R33M CSEB0520H-R33M Виробник : CODACA CSEB0520H.pdf Description: FIX IND 0.33UH 18.5A 4.3MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 16.7 A