Продукція > CODACA > CSEB0530H-2R2M
CSEB0530H-2R2M
CSEB0530H-2R2M CODACA
CSEB0530H.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 14.5mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 8.8 A
на замовлення 1327 шт:
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 14.5mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 8.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 8.8 A.
Інші пропозиції CSEB0530H-2R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0530H-2R2M CSEB0530H-2R2M Виробник : CODACA CSEB0530H.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 8.8 A