Продукція > CODACA > CSEB0530H-R56M
CSEB0530H-R56M
CSEB0530H-R56M CODACA
CSEB0530H.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIX IND 0.56UH 18A 4.6MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 19.1A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 16.2 A
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: FIX IND 0.56UH 18A 4.6MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 19.1A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 16.2 A.
Інші пропозиції CSEB0530H-R56M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0530H-R56M CSEB0530H-R56M Виробник : CODACA CSEB0530H.pdf Description: FIX IND 0.56UH 18A 4.6MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 16.2 A