Продукція > CODACA > CSEB0550H-100M
CSEB0550H-100M
CSEB0550H-100M CODACA
CSEB0550H.pdf
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 43.5mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 795 шт:
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 43.5mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Інші пропозиції CSEB0550H-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0550H-100M CSEB0550H-100M Виробник : CODACA CSEB0550H.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5 A